MUZIKÁL - MOJE LÁSKA

Královna české muzikálové scény Leona Machálková připravila pro fanoušky tohoto hudebně dramatického žánru sólový koncertní program, který představí jako třešničky na dortu slavné písně z českých i světových  muzikálů, ve kterých účinkovala v hlavních ženských rolích či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, která natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody. 
West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Dracula, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Cats, Elizabeth  nebo  Mamma Mia! to jsou tituly, které o sobě daly znát, že se hned tak nevyčerpají, neoposlouchají a především svou krásou jsou opravdovou hodnotou. Na koncerty přizvala ke spolupráci kolegu Radima Schwaba, který s Leonou zazpívá několik duetů a také sólových písní. Společně je doprovodí orchestr renomovaných hudebníků v čele s pianistou Petrem Berki. 

Koncerty: 
5.11. 2019 Frýdek Místek, kino Petra Bezruče od 19 hodin
25.11. 2019 Opava, Slezské divadlo od 19 hodin
12.12. 2019 Znojmo, Městské divadlo od 19 hodin


Představuji vám svoje nové album Duety s mými přáteli Ilonou Csákovou, Jitkou Zelenkovou, Helenou Vondráčkovou, Kamilou Nývltovou, Jaroslavem Svěceným, Petrem Kolářem, Janem Smigmátorem, Richardem Tesaříkem, Pavlem Vítkem a Petrem Kotvaldem. Přináší pop, swing a šanson za doprovodu bigbandu Moonlight Orchestra a Pražského symfonického orchestru. Originální texty vznikly ve spolupráci s Václavem Koptou, Eduardem Krečmarem a Pavlem Cmíralem.
Vydává Bon Art Music, SENávrat muzikálu Robin Hood do divadla Kalich, Leona v roli Čarodějnice

Dracula 2016

“KRÁLOVNA ?ESKÉ MUZIKÁLOVÉ SCÉNY”