MUZIKÁL - MOJE LÁSKA

Královna české muzikálové scény Leona Machálková připravila pro fanoušky tohoto hudebně dramatického žánru sólový koncertní program, který představí jako třešničky na dortu slavné písně z českých i světových  muzikálů, ve kterých účinkovala v hlavních ženských rolích či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, která natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody. 
West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Dracula, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Cats, Elizabeth  nebo  Mamma Mia! to jsou tituly, které o sobě daly znát, že se hned tak nevyčerpají, neoposlouchají a především svou krásou jsou opravdovou hodnotou. Na koncerty přizvala ke spolupráci kolegu Radima Schwaba, který s Leonou zazpívá několik duetů a také sólových písní. Společně je doprovodí orchestr renomovaných hudebníků v čele s pianistou Petrem Berki. 


Představuji vám svoje nové album Duety s mými přáteli Ilonou Csákovou, Jitkou Zelenkovou, Helenou Vondráčkovou, Kamilou Nývltovou, Jaroslavem Svěceným, Petrem Kolářem, Janem Smigmátorem, Richardem Tesaříkem, Pavlem Vítkem a Petrem Kotvaldem. Přináší pop, swing a šanson za doprovodu bigbandu Moonlight Orchestra a Pražského symfonického orchestru. Originální texty vznikly ve spolupráci s Václavem Koptou, Eduardem Krečmarem a Pavlem Cmíralem.
Vydává Bon Art Music, SENávrat muzikálu Robin Hood do divadla Kalich, Leona v roli Čarodějnice

Dracula 2016

“KRÁLOVNA ?ESKÉ MUZIKÁLOVÉ SCÉNY”